1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
    w poniedziałek – Św. Dominika, Kapłana
    we wtorek – Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy – Patronki Europy
    w środę – Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika – święto
    w czwartek – św. Klary, Dziewicy
  3. Zapraszam na Mszę św. dożynkową, jako podziękowanie Panu Bogu za tegoroczne zbiory, która odbędzie się w Uroczystość Wniebowzięcia NMP o godz. 15:00 w kościele św. Bartłomieja.
  4. Odpust św. Bartłomieja będziemy obchodzić w tym roku w niedzielę 21 sierpnia. Msze św. o godz. 8:00 i 10:00 w kościele św. Bartłomieja. Sumę odpustową o godz. 10:00 odprawi ks. Tomasz Nowak – nasz były wikariusz w Śmigla. Bardzo proszę wszystkich o zaangażowanie: strażaków, poczty sztandarowe, chór, wspólnotę różańcową, dziewczynki do sypania kwiatków, ministrantów i wszystkich parafian.
  5. Kancelaria parafialna do 15 sierpnia jest nieczynna.
  6. Składka w przyszłym tygodniu jest przeznaczona na prace remontowe w parafii. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. Planujemy wymianę głośników w kościele św. Teresy.
  7. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 104 – 94 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 92 – 88 i ul. Krótkiej.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.