Nabozenstwo-majowe-2018a

Nabożeństwa majowe

codziennie po Mszy św.

VI Niedziela Zwykła – 16.02.2014r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:

w sobotę – Katedry św. Piotra Apostoła – święto.

3. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:

kl. II G. w środę o godz. 16:00

kl. III G. w środę o godz. 16:45

kl. I G. w czwartek o godz. 16:00

4. Spotkanie Zelatorek Żywego Różańca w najbliższy wtorek 18 lutego o godz. 17:00 na salce parafialnej.
  5. Serdecznie członków Rady duszpasterskiej i Ekonomicznej zapraszam na spotkanie w piątek 21 lutego o godz. 19:00 na probostwie.
  6. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 a w czwartek po wieczornej Mszy św. Są jeszcze wolne intencje mszalne w marcu. Do końca marca przyjmowane będą opłaty za miejsca w ławkach – (40 zł). Opłaty nie są obowiązkowe, tylko dla tych, którzy chcą zachować swoje miejsca. Przypominam że w kościele św. Teresy na godz. 11:00 wszystkie miejsca są wolne tzn. nie obowiązują nazwiska wpisane na ławkach. Każdy może usiąść gdzie chce.
  7. Msza św. zbiorowa za zmarłych w najbliższy piątek 21 lutego o godz. 17:00.
  8. Bardzo dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Lipowej a kościoła św. Bartłomieja z ul. Głównej nr 73 – 81.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2018