Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

PAN-Jezus-2019a

Jesteśmy ludźmi Wielkanocy

jest naszą pieśnią.

I Komunia św. – 08.05.2016r.

I Komunia św. - 08.05.2016r.

W niedzielę 8 maja 2016r. Wniebowstąpienia Pańskiego dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjęły Komunię Świętą w sakramencie Eucharystii. Uroczysta Msza św. rozpoczęła się przed świątynią, gdzie dzieci otrzymały błogosławieństwo od rodziców oraz zostały pokropione wodą święconą przez Księdza Proboszcza. Z pieśnią na ustach w procesji dzieci wkroczyły do kościoła pw. św. Teresy, w którym przedstawiciele rodziców poprosili Księdza Proboszcza o udzielenie Pierwszej Komunii Świętej ich dzieciom. Najważniejszym, a zarazem wzruszającym momentem było przyjęcie przez dzieci po raz pierwszy Ciała Pańskiego. Po błogosławieństwie udzielonym przez Ks. Proboszcza Piotra Kuflińskiego dzieci trzymały bochenki chleba.

Podczas nabożeństwa majowego w kościele pw. św. Teresy o godz. 15:00 dzieci I-komunijne otrzymały od Księdza Proboszcza pamiątkowe obrazki.  Następnie wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Zdjęcia dostępne w galerii.