1. Msze św. dziś o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia wszystkie Msze św. wg stałego porządku. We wtorek nowenna do MBNP a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. w sobotę przed Mszą św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
  2. Dziś po Mszach św. na polecenie ks. Arcybiskupa zbieramy ofiary dla powodzian na Bałkanach.
    w poniedziałek – NMP Matki Kościoła – święto
    we wtorek – Bł. Bogumiła, Biskupa, Patrona Archidiecezji
    w środę – Św. Barnaby, Apostoła
    w czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – święto
    w piątek – Św. Antoniego z Padwy, Kapłana i Doktora Kościoła
    w sobotę – Bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika
  4. Z ogromną radością informuję, że w ubiegłą środę nasza delegacja w towarzystwie ks. Dziekana kan. Tadeusza Fołczyńskiego odebrała z rąk Jego Eminencji Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza relikwie Świętego Papieża Jana Pawła II dla naszej parafii. Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Relikwie Świętego Papieża wymagają przygotowania godnej oprawy tzn. relikwiarza oraz instalacji w kościele św. Bartłomieja specjalnego relikwiarum do ich przechowywania.
  5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Dziękuję za składane ofiary na remonty parafialne. Msza św. zbiorowa za zmarłych będzie w piątek 20 czerwca. Bardzo proszę, aby zarezerwowane intencje w lipcu podać do końca czerwca, ponieważ w lipcu kancelaria parafialna będzie nieczynna do 20 lipca.
  6. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na prace w parafii (głównie na zapłacenie rachunku za wywóz ponad 20 ton śmieci z cmentarza). „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na KUL, szkoły katolickie i WT w Poznaniu.
  7. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej nr 24/7 – 12 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej nr 26/1-6.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.