Nabozenstowo_czerwcowe_2018a

codziennie po Mszy św.

85-lecie OSP ze Starego Bojanowa – 21.06.2014r.

85-lecie_OSP_2014a

W sobotę 21 czerwca 2014r. w kościele pw. św. Teresy uroczystą Mszą św. o godz. 14:00 odprawioną przez Księdza Proboszcza Piotra Kuflińskiego rozpoczęły się obchody jubileuszu 85-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Bojanowie. Po Mszy św. wszystkie poczty sztandarowe oraz pozostali uczestniczy przemaszerowali główną ulicą pod Dom Wiejski.

Podczas oficjalnej części uroczystości włączono jednostkę ze Starego Bojanowa do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego oraz wręczono medale i wyróżnienia strażakom za zasługi dla pożarnictwa. Poświęcony został również nowy lekki samochód ratowniczo-gaśniczy.

Zdjęcia dostępne w galerii.

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2018