1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia, w sobotę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
    w poniedziałek – Św. Jakuba, Apostoła
    we wtorek – Św. Joachima i Anny – rodziców NMP
    w piątek – Św. Marty
  3. Dziś święcimy pojazdy – z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców. Proszę, aby kierowcy stanęli przy swoich pojazdach. Po modlitwie pojazdy niech przejeżdżają przed wejściem do świątyni. Każdy kierowca otrzyma pamiątkowy obrazek. Zbierane przy poświęceniu ofiary są przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  4. Światowe Dni Młodzieży w Krakowie od 26 do 31 lipca.
  5. Kancelaria parafialna od 25 lipca do 15 sierpnia jest nieczynna. Dziękuję za ofiary składane na remonty parafialne.
  6. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 73 – 81 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 83 – 89.
  7. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.