XV Niedziela Zwykła – 13.07.2014r.

1. Msze św. dziś o godz. 9:15 i 12:00. W następną niedzielę już o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msza św. do piątku włącznie godz. 173:0 w środę o godz. 8:00 a w sobotę o godz. 18:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła
    w środę – NMP z Góry Karmel
  3. W najbliższą sobotę i niedzielę po Mszach św. będziemy święcić pojazdy – z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców. W sobotę pojazdy będą święcone na podwórzu probostwa. Proszę, aby kierowcy stanęli przy swoich pojazdach a w niedzielę w kościele św. Teresy będziemy święcić po Mszach św. przed wejściem do świątyni. Po modlitwie pojazdy niech przejeżdżają przed wejściem do świątyni. Każdy kierowca otrzyma pamiątkowy obrazek, a zbierane przy tym poświęceniu ofiary są przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  4. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Krętej nr 21 – 13 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Krętej 31 – 23.
  5. Polecam Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik – wydanie wakacyjne.

ks. Piotr Kufliński