1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 a w środę o godz. 8:00.We wtorek nowenna do MBNP a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
    w poniedziałek – Św. Klary, Dziewicy – wspomnienie
    w czwartek – Św. Maksymiliana Marii Kolbe, Kapłana i Męczennika – wspomnienie
    w piątek – Wniebowzięcie NMP – Uroczystość
  3. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. o godz. 8:00 i 10:00 w kościele św. Teresy. Po Mszach św. święcenie ziół i kwiatów. W dniu tym nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Przed kościołem po Mszach św. zbieramy ofiary dla Caritas Diecezjalnej. W tym dniu przypada też odpust we Farze w Śmiglu.
  4. Tegoroczne podziękowanie Bogu za plony, czyli tzw. Dożynki będą w najbliższą sobotę 16 sierpnia. Msza św. dziękczynna o godz. 16:00 w kościele św. Bartłomieja. Zabawa dożynkowa od godz. 18:00 przy Domu Wiejskim.
  5. Odpust ku czci św. Bartłomieja będziemy przeżywać w tym roku w niedzielę 24 sierpnia. Msza poranna o godz. 8:00 w kościele św. Teresy a uroczysta suma o godz. 11:30 w kościele św. Bartłomieja.
  6. Dziś przypada odpust św. Wawrzyńca w Wonieściu. Suma odpustowa o godz. 11:30.
  7. Program odpustu w Górce Duchownej, który rozpoczyna się od soboty 23 sierpnia jest wywieszony w gablocie ogłoszeń w kościele św. Teresy.
  8. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek i w czwartek po wieczornej Mszy św.
  9. Składka dziś zbierana jest przeznaczona na inwestycje w parafii. W przyszłym tygodniu zbieramy na WT, KUL i szkoły katolickie.
  10. „Bóg zapłać” za naprawę światła w kościele św. Bartłomieja oraz za prace na cmentarzu.
  11. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Kolejowej nr 13 – 19 i 16 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Kwiatowej nr 1 – 9.
  12. Polecam Przewodnik Katolicki.