1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 a w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
    w poniedziałek – Bł. Sancji Szymkowiak, Dziewicy – wspomnienie
    w środę – Św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła
    w czwartek – Św. Piusa X, Papieża – wspomnienie
    w piątek – NMP, Królowej – wspomnienie
  3. W najbliższą niedzielę przeżywamy odpust św. Bartłomieja. Msza św. poranna o godz. 8:00 w kościele św. Teresy a uroczystą sumę w intencji parafian o godz. 11:30 w kościele św. Bartłomieja odprawi i kazanie wygłosi O. Just Gwardian z Osiecznej. Bardzo proszę o zaangażowanie: strażaków, poczty sztandarowe, wspólnotę różańcową, dziewczynki do sypania kwiatków, ministrantów i wszystkich parafian.
  4. Program odpustu w Górce Duchownej, który rozpoczyna się od soboty 23 sierpnia jest wywieszony w gablocie ogłoszeń w kościele św. Teresy.
  5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek i w czwartek po wieczornej Mszy św.
  6. Zostało zakupione relikwiarium, które będzie w najbliższym czasie montowane w kościele św. Bartłomieja.
  7. Klub Seniora organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 4 września. Koszt to 50 zł. Zapisy wraz z wpłatą u p. Ciszewskiej.
  8. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja i przygotowanie na odpust parafialny – Matki Różańcowe a kościoła św. Teresy parafian z ul. Kwiatowej nr 2 – 10.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki.