Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

PAN-Jezus-2019a

Jesteśmy ludźmi Wielkanocy

jest naszą pieśnią.

XXIII Niedziela Zwykła – 07.09.2014r.

1. Msze św. dziś o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 a w środę o godz. 8:00 w piątek o godz. 19:00. We wtorek nowenna do MBNP, w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – Narodzenie NMP
    w sobotę – Św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła
  3. W piątek 12 września o godz. 19:00 wprowadzenie relikwii Św. Jana Pawła II z probostwa do świątyni św. Bartłomieja, którego dokona Dziekan Ks. Kan. Tadeusz Fołczyński z udziałem kapłanów naszego dekanatu. Serdecznie zapraszam do uroczystej procesji i wspólnego świętowania: Strażaków, Wspólnoty Różańca, Poczty Sztandarowe, Chór i Scholę, ministrantów i wszystkich wiernych. Po Mszy św. uczczenie relikwii.
  4. W najbliższą niedzielę odpust w par. św. Stanisława Kostki w Śmiglu.
  5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Dzierżawcy ziemi regulują III ratę podatku rolnego i II ratę dzierżawy.
  6. W przyszłą niedzielę składka w kościele na cele gospodarcze (głównie zapłacenie za relikwiarium).
  7. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Mostowej nr 2 – 8 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Mostowej nr 7 – 13.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik. U ministrantów można nabyć kalendarz katolicki na 2015 r. wydany przez Archiwum Archidiecezjalne w cenie 3 zł.

ks. Piotr Kufliński