1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia o godz. 18:00, a w środę o 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu.
    we wtorek – Św. Jana Bosko, Kapłana
    w czwartek – Ofiarowanie Pańskie – święto
  3.  W czwartek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00 w kościele św. Teresy. Podczas Mszy św. poświęcenie świec. Na godz. 18:00 zapraszam dzieci I komunijne wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie z samymi rodzicami dzieci. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Przed kościołem po Mszach św. w tym dniu zbieramy ofiary dla zakonów klauzurowych.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek objazd chorych od godz. 8:00 a spowiedź św. od godz. 17:00. Chętnie przyjmę do stałych odwiedzin nowych chorych. Szafarze komunii św. (w co drugą niedzielę) również.
  5. Kancelaria parafialna ze względu na święto w czwartek czynna tylko w poniedziałek od godz. 17:30 do 18:30. Do końca marca przyjmowane będą opłaty za miejsca w ławkach – (40 zł) tylko i wyłącznie od tych którzy chcą zachować swoje miejsca.
  6. Trwają prace remontowe w zakrystii w kościele św. Bartłomieja. Zamówione zostały nowe drzwi (będą za około miesiąc), mamy już drewno na drugą zniszczoną szafę. Niebawem rozpoczną się prace przy dachu. Kościół św. Teresy otrzymał do zakrystii nową szafę.
  7. Bardzo dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Krótkiej i ul. Głównej nr 84 – 78 kościoła św. Teresy z ul. Głównej nr 74a – 66.
  8. Dzieciom i młodzieży zaczynającym ferie szkolne życzę miłego wypoczynku oraz tego, aby nie zapomnieli w tym czasie o Panu Bogu i dbali o swoje bezpieczeństwo.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki z modlitwami codziennymi na luty i nowy Mały przewodnik z płytą CD.