Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

PAN-Jezus-2019a

Jesteśmy ludźmi Wielkanocy

jest naszą pieśnią.

VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia o godz. 18:00, a w środę o 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu. Msza św. zbiorowa za zmarłych w piątek o godz. 17:00.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – Św. Cyryla, mnicha i Metodego, Biskupa – Patronów Europy – święto
  3. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
    kl. II   G.      w środę o godz.           16:00
    kl. III  G.      w środę o godz.          16:45
    kl. I     G.      w czwartek o godz.    16:00
  4. W piątek za dwa tygodnie 24 lutego zapraszam Radę Duszpasterską i Ekonomiczną na spotkanie o godz. 19:00 na probostwie.
  5. Składka dziś zbierana jest przeznaczona głównie na zapłacenie rachunków za ogrzewanie kościołów w zimie. „Bóg zapłać” również za ofiary składane w kancelarii. W tym tygodniu odbieramy od producenta – Gerdy – nowe drzwi do zakrystii. O tempie dalszych prac zadecyduje pogoda.
  6. Kancelaria czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i czwartek po Mszy św. Do końca marca przyjmowane będą opłaty za miejsca w ławkach – (40 zł) tylko i wyłącznie od tych którzy chcą zachować swoje miejsca. Zwolnione miejsca będą udostępniane innym chętnym.
  7. Bardzo dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 50 – 34 a kościoła św. Teresy z ul. Głównej nr 32 i 32a.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały przewodnik.

ks. Piotr Kufliński