1. Msze św. o godz. 8:00 9:30 i 11:00, w środę o godz. 8:00 a pozostałe dni w tygodniu o godz. 18:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwa te są w łączności z nabożeństwem majowym, codziennie po Mszy św. w sobotę przed Mszą św. a w niedzielę środę po Mszy św. o godz. 8:00.
    w poniedziałek – Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji – uroczystość
  3. W najbliższą sobotę przypada 100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie.
  4. Za tydzień w niedzielę 14 maja przeżywać będziemy w parafii I komunię naszych dzieci podczas Mszy św. o godz. 10:00. Proszę miejsca w kościele na tę Mszę św. pozostawić dla rodziców i gości naszych dzieci. Spowiedź św. dzieci, rodziców i gości w sobotę 13 maja od godz. 9:00 w kościele św. Teresy. Będzie spowiadać dwóch kapłanów.
  5. Próby dla dzieci przygotowujących się do I komunii w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19:00 w kościele św. Teresy.
  6. W naszej parafii zawiązała się męska grupa kantorów zajmująca się śpiewem liturgicznym prowadzona przez p. Natalię Sobkowiak. Panów, którzy uważają ze potrafią śpiewać i chcieliby dołączyć do grupy zapraszamy na spotkanie w najbliższy poniedziałek o godz. 19:00 na salkę katechetyczną.
  7. Pogrzeb śp. Floriana Wojtkowiaka w środę 10 maja o godz. 15:00. Różaniec za zmarłego jutro przed Mszą św. o godz. 11:00 a w poniedziałek i wtorek przed wieczorną Mszą św.
  8. W czwartek 18 maja udajemy się autobusem do katedry poznańskiej na święcenia diakonatu Przemysława Sobola. Są jeszcze wolne miejsca. Zgłoszenia przyjmuję w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Msza św. zbiorowa za zmarłych – 19 maja o godz. 17:00 w kościele św. Teresy.
  10. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Dzierżawcy, którzy nie opłacili podatku za II kwartał są proszeni o uregulowanie swoich zobowiązań wobec parafii (również zaległe płatności z I kwartału).
  11. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na zmniejszenie długu za wykonane w ostatnim czasie prace remontowe w obu kościołach i szczycie kaplicy przedpogrzebowej.
  12. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu, również za złożoną ofiarę. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Kwiatowej nr 24 – 26 i ul. Małej a kościoła św. Teresy rodziców dzieci klas II.
  13. Polecam Przewodnik Katolicki – podwójny numer za 6 zł i Mały Przewodnik.