1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Zapraszamy na zaduszki poetycko – muzyczne za zmarłych dziś do kościoła św. Bartłomieja na godz. 17:30. Po nich wyruszy procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych.
  3. Przyszłą niedzielę obchodzimy w parafii, jako Niedzielę powołaniową. Gościmy naszego kleryka – Przemysława, który po Mszach św. będzie zbierał przed kościołem ofiary dla naszego seminarium. Dlatego składka w kościele na cele inwestycyjne zostaje przełożona na niedzielę 16 listopada.
  4. W najbliższym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła:we wtorek – św. Karola Boromeuszaw niedzielę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy od godz. 8:00 a spowiedź św. od godz. 16:30.
  6. Każdego dnia do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  7. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. (tylko do godz. 19:30). Przyjmowane są wymienianki roczne i jednorazowe. Nowe wymienianki roczne będą czytane od I Niedzieli Adwentu a jednorazowe w czasie modlitwy wiernych podczas każdej Mszy św. z dziesiątką różańca. Można rezerwować Msze św. na przyszły rok. Dzierżawcy, którzy nie opłacili podatku za IV kwartał proszeni są o uregulowanie należności.
  8. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej 24/7-12 a kościoła św. Teresy z ul. Szkolnej nr 24/1-6. Bardzo dziękuję również za uprzątnięcie liści z cmentarza. Za przygotowanie Święta Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego oraz za wykonaną dekorację kościoła św. Bartłomieja.
  9. Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik.