Strona-2014-2017ab

01.04.2007r.

01.04.2017r.

spacer-1ab

XIX Niedziela Zwykła – 13.08.2017r.

1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu. Kancelaria parafialna czynna do końca sierpnia w poniedziałki i czwartki po wieczornej Mszy św.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Kapłana i Męczennika
    we wtorek – Wniebowzięcie NMP – uroczystość
    w czwartek – Św. Jacka, Kapłana
    w piątek – Bł. Sancji Szymkowiak, Dziewicy
  3. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. o godz. 8:00 i 10:00 w kościele św. Teresy. Po Mszach św. święcenie ziół i kwiatów. Przed kościołem po Mszach św. zbieramy ofiary dla Caritas Diecezjalnej. W tym dniu przypada też odpust we Farze w Śmiglu.
  4. Zapraszam na Mszę św. dożynkową, jako podziękowanie Panu Bogu za tegoroczne zbiory w najbliższą sobotę 19 sierpnia o godz. 13:00 w kościele św. Bartłomieja.
  5. Program odpustu Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej jest wywieszony w gablotach parafialnych.
  6. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na prowadzenie remontów. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom, również składającym ofiary w kancelarii. Mam już pozwolenie od Ubezpieczyciela na rozpoczęcie naprawy dachu. Kompletuję potrzebne dokumenty. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi w tym pomagają. Składka w przyszłym tygodniu jest przeznaczona na KUL i WT w Poznaniu.
  7. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej blok nr 28/13 – 18 i 30 a kościoła św. Teresy parafian z Parska.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2017