1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. Od przyszłej niedzieli tak jak w ciągu roku. W tygodniu Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do Matki Bożej a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu. Kancelaria parafialna czynna do końca sierpnia w poniedziałki i czwartki po wieczornej Mszy św.
    w poniedziałek – Św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła
    we wtorek – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela
    w piątek – Św. Bronisławy
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Objazd chorych w piątek od godz. 8:00 a do spowiedzi zapraszam do Górki Duchownej lub w trakcie pieszej pielgrzymki.
  4. Nieszporami o godz. 17:00 rozpoczęły się uroczystości odpustowe w Górce Duchownej. Program jest zamieszczony przy obu kościołach i na stronie internetowej naszej parafii. Zapraszam na pieszą pielgrzymkę do Górki Duchownej, która wyruszy tradycyjnie w piątek 1 września z kościoła św. Teresy o godz. 16:00. O godz. 18:00 uczestniczymy we Mszy św. W tym dniu nie ma u nas Mszy św. w parafii.
  5. Młodzi Powstańcy Wielkopolscy zapraszają na Festiwal Filmu i Fotografii w niedzielę 27 sierpnia o godz. 15:00 w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Starym Bojanowie.
  6. Pragnących zawrzeć sakramentalny związek małżeński informuję że rozpoczyna się kurs przedmałżeński w przyszłą niedzielę 3 września we Farze w Śmiglu. Pierwsza nauka o godz. 15:30 potem Msza św. i druga nauka o 16:30.
  7. Z prawdziwą radością informuję, że szczęśliwie zakończyliśmy remont dachu po ostatnich wichurach, które spowodowały spore straty na kościele św. Teresy, zwłaszcza na samym jego szczycie, co może z dołu nie było zbyt widoczne. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie w tym zadaniu wspierali a szczególnie panu Sołtysowi Wiesławowi Kasperskiemu – „Bóg zapłać”.
  8. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 15 – 31 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej 37 – 43.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.