Strona-2014-2017ab

01.04.2007r.

01.04.2017r.

spacer-1ab

XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2017r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Msze św. dziś o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W tygodniu w środę o godz. 8:00 a pozostałe dni o godz. 18:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. W najbliższy piątek 17 listopada o godz. 17:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
  2. W najbliższym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła:
    w poniedziałek – Św. Jana, Benedykta, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
    w piątek – Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
    w sobotę – Bł. Karoliny Kóźkówny, Dziewicy i Męczennicy
  3. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu – ze względu na mój dyżur w Górce Duchownej – w poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy św. Można rezerwować intencje Mszalne na 2018 r. oraz składać wymienianki roczne, również w zakrystii. Nowe będą czytane od I Niedzieli Adwentu. Dziękuję za ofiary składane w kancelarii na potrzeby parafii. Składka dzisiejsza podczas Mszy św. jest przeznaczona na cele gospodarcze parafii. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. Za wywóz ponad 20 ton śmieci z cmentarza parafia zapłaciła 6320 zł. Każdy, kto zechce wesprzeć finansowo „Radio Maryja” i telewizję „Trwam” będzie miał taką okazję w przyszłą niedzielę do puszek po Mszach św.
  4. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły. Proszę o sprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian ul. Głównej nr 10 – 2 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Okrężnej. Szczególne podziękowania tym, którzy wykonali piękną dekorację kościoła św. Teresy na Święto Niepodległości.
  5. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2017