Wielki_Post_2018a

Gorzkie Żale

niedziela godz. 14:00

piątek godz. 17:15

IV Niedziela Zwykła – 28.01.2018 r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00, w tygodniu Msze św. o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia po Mszy św. o godz. 9:00 a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w środę – Św. Jana Bosko, Kapłana
    w piątek – Ofiarowanie Pańskie – Święto
  3. W piątek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00 w kościele św. Teresy. Podczas Mszy św. poświęcenie świec. Na godz. 18:00 zapraszam dzieci I komunijne wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Przed kościołem po Mszach św. w tym dniu zbieramy ofiary dla zakonów klauzurowych.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wyjątkowo objazd chorych w I czwartek od godz. 8:00 a spowiedź św. w I piątek od godz. 17:00 (w kościele św. Teresy). Chętnie przyjmę do stałych odwiedzin nowych chorych. Szafarze komunii św. (w co drugą niedzielę) również.
  5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i czwartek po Mszy św. Są jeszcze wolne terminy intencji mszalnych w lutym. Od III Niedzieli Wielkiego Postu rozpoczniemy misje parafialne. W tym czasie jest okazja zamówienia dodatkowych Mszy św. Do końca marca przyjmowane będą opłaty za miejsca w ławkach – (40 zł) tylko i wyłącznie od tych którzy chcą zachować swoje miejsca. Na prośbę parafian na stronie internatowej zamieszczony został numer konta parafialnego do wpłat na cele remontowe. „Bóg zapłać” za dokonywane wpłaty w kancelarii parafialnej.
  6. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Mostowej nr 7 – 13 a kościoła św. Teresy z ul. Mostowej nr 10 – 16.
  7. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2017