LayerSlider encountered a problem while it tried to show your slider.Please make sure that you've used the right shortcode or method to insert the slider, and check if the corresponding slider exists and it wasn't deleted previously.

V Niedziela Zwykła – 04.02.2018r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00, w tygodniu Msze św. o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu. Przyszła niedziela jest Światowym Dniem Chorego. Msza św. zbiorowa za zmarłych będzie w piątek 16 lutego przed drogą krzyżową o godz. 16:30 w kościele św. Teresy.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy
    we wtorek – Św. Męczenników, Pawła Miki i towarzyszy
    w sobotę – Św. Scholastyki, Dziewicy
  3. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
    kl. II   G.                         w środę o godz.       16:00
    kl. III  G.                        w środę o godz.        16:45
    kl. VII Podstawowa       w czwartek o godz.  16:00
  4. Zapraszam na spotkanie członków Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej w najbliższy piątek 9 lutego o godz. 19:00 na probostwie.
  5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po Mszy św. Są wolne terminy intencji mszalnych w lutym. Od III Niedzieli Wielkiego Postu tj. 4 marca rozpoczną się misje parafialne. W tym czasie jest okazja zamówienia dodatkowych Mszy św. Do końca marca przyjmowane będą opłaty za miejsca w ławkach – (40 zł) od tych którzy chcą zachować swoje miejsca. Dzierżawcy ziemi regulują do 15 marca I ratę podatku rolnego a do 30 marca dzierżawę za korzystanie z ziemi parafialnej. Na stronie internetowej zamieszczony jest numer konta parafialnego do wpłat na cele remontowe. „Bóg zapłać” za dokonywane wpłaty w kancelarii parafialnej.
  6. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy pracowali przy rozebraniu dekoracji świątecznych w obu naszych świątyniach.
  7. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Dworcowej a kościoła św. Teresy z ul. Polnej.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński