Wielki_Post_2018a

Gorzkie Żale

niedziela godz. 14:00

piątek godz. 17:15

V Niedziela Zwykła – 04.02.2018 r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00, w tygodniu Msze św. o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu. Przyszła niedziela jest Światowym Dniem Chorego. Msza św. zbiorowa za zmarłych będzie w piątek 16 lutego przed drogą krzyżową o godz. 16:30 w kościele św. Teresy.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy
    we wtorek – Św. Męczenników, Pawła Miki i towarzyszy
    w sobotę – Św. Scholastyki, Dziewicy
  3. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
    kl. II   G.                         w środę o godz.       16:00
    kl. III  G.                        w środę o godz.        16:45
    kl. VII Podstawowa       w czwartek o godz.  16:00
  4. Zapraszam na spotkanie członków Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej w najbliższy piątek 9 lutego o godz. 19:00 na probostwie.
  5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po Mszy św. Są wolne terminy intencji mszalnych w lutym. Od III Niedzieli Wielkiego Postu tj. 4 marca rozpoczną się misje parafialne. W tym czasie jest okazja zamówienia dodatkowych Mszy św. Do końca marca przyjmowane będą opłaty za miejsca w ławkach – (40 zł) od tych którzy chcą zachować swoje miejsca. Dzierżawcy ziemi regulują do 15 marca I ratę podatku rolnego a do 30 marca dzierżawę za korzystanie z ziemi parafialnej. Na stronie internetowej zamieszczony jest numer konta parafialnego do wpłat na cele remontowe. „Bóg zapłać” za dokonywane wpłaty w kancelarii parafialnej.
  6. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy pracowali przy rozebraniu dekoracji świątecznych w obu naszych świątyniach.
  7. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Dworcowej a kościoła św. Teresy z ul. Polnej.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2017