Sobota - 03 III | |
godz. 18:00 | Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich – rozpoczęcie Misji Św. (św. Bartłomiej) |
Niedziela - 04 III | |
godz. 8:00 | Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich |
godz. 9:30 | Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich |
godz. 11:00 | Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich |
godz. 14:00 | Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym po nauka stanowa dla młodzieży |
Poniedziałek - 05 III | |
godz. 9:00 | Nauka dla Gimnazjum i kl. VI i VII (św. Teresa) |
godz. 10:15 | Nauka dla kl. I –V (św. Teresa) |
godz. 8:30 | Różaniec |
godz. 9:00 | Msza św. z nauką dla wszystkich (św. Bartłomiej) |
godz. 17:30 | Różaniec |
godz. 18:00 | Msza św. z nauką dla wszystkich – dzwony pokutne (św. Bartłomiej) po Mszy św. nauka stanowa dla kobiet |
Wtorek - 06 III | |
godz. 9:00 | Nabożeństwo pokutne ze spowiedzią św. dla gimnazjum i kl. VI i VII – w tym czasie droga krzyżowa – (św. Teresa) |
godz. 10:15 | Nabożeństwo pokutne ze spowiedzią św. dla kl. I –V (św. Teresa) – w tym czasie droga krzyżowa – (św. Teresa) |
godz. 8:30 | Różaniec |
godz. 9:00 | Msza św. z nauką dla wszystkich – dzwony pokutne (św. Bartłomiej) |
godz. 17:30 | Różaniec |
godz. 18:00 | Msza św. z nauką dla wszystkich – dzwony pokutne (św. Bartłomiej) po Mszy św. nauka stanowa dla mężczyzn |
Środa - 07 III | |
godz. 9:00 | Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży (św. Teresa) |
godz. 8:30 | Różaniec |
godz. 09:00 | Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich (św. Bartłomiej) |
godz. 17:30 | Różaniec |
godz. 18:00 | Msza św. z nauką dla wszystkich – dzwony pokutne (św. Bartłomiej) po Mszy św. nauka stanowa dla całej młodzieży |
Czwartek - 08 III | |
godz. 8:30 | Różaniec |
godz. 09:00 | Msza św. z udziałem chorych i starszych (św. Teresa) po Mszy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem |
godz. 10:30 | objazd chorych w parafii |
godz. 17:00 | Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja |
godz. 17:30 | Różaniec zakończony błogosławieństwem Eucharystycznym |
godz. 18:00 | Msza św. z nauką dla wszystkich – dzwony pokutne (św. Bartłomiej) po Mszy św. nauka stanowa dla babć, dziadków i samotnych |
Piątek - 09 III | |
godz. 8:30 | Różaniec |
godz. 09:00 | Msza św. z nauka misyjną (św. Bartłomiej) po Mszy św. procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych |
godz. 14:00 | Droga krzyżowa z kościoła św. Bartłomieja do kościoła św. Teresy |
godz. 17:30 | Nabożeństwo ekspiacyjne |
godz. 18:00 | Msza św. z nauką misyjną (św. Bartłomiej) po procesja wokół kościoła z modlitwa za zmarłych (5 stacji) |
Sobota - 10 III | |
godz. 8:30 | Różaniec |
godz. 09:00 | Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich (św. Teresa) |
godz. 15:00 | Nabożeństwo dla małych dzieci i matek w stanie błogosławionym (św. Teresa) |
godz. 17:30 | Różaniec w intencji rodzin |
godz. 18:00 | Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich (św. Bartłomiej) |
Niedziela - 11 III | |
godz. 8:00 | Msza św. z nauką misyjną i poświeceniem krzyży misyjnych |
godz. 9:30 | Msza św. z nauką misyjną i poświeceniem krzyży misyjnych |
godz. 11:00 | Msza św. z nauką misyjną i poświeceniem krzyży misyjnych (przy krzyżu misyjnym) |
godz. 14:00 | Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym |