Wielki Czwartek – 29.03.2018r.

Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00 w kościele pw. św. Teresy Ksiądz Proboszcz Piotr Kufliński rozpoczął Święte Triduum Paschalne. Wielki Czwartek upamiętnia Ostatnią Wieczerzę podczas której Chrystus odprawił pierwszą Mszę Świętą oraz ustanowił sakrament kapłaństwa. Po Mszy św. Najświętszy Sakrament procesyjnie został przeniesiony do ciemnicy. Przy kaplicy przechowania odśpiewane zostały III części Gorzkich Żali. W tym dniu przedstawiciele Wspólnot Parafialnych wyrazili wdzięczność Księdzu Proboszczowi za jego posługę duszpasterską w naszej parafii składając serdeczne życzenia z okazji kapłańskiego dnia.

Zdjęcia dostępne w galerii.

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2018