1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek droga krzyżowa o godz. 17:15. W sobotę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15:00.

2. W tym tygodniu przypada w środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również Dzień Świętości Życia.
  3. Spowiedź św. wielkanocna w naszej parafii w najbliższą środę 25 marca od godz. 8:30 do 11:00 w kościele św. Bartłomieja od godz. 14:00 do 17:30 a w kościele św. Teresy. Plan spowiedzi wraz z przerwami w gablocie ogłoszeń i Internecie.
  4. W poniedziałek spowiedź św. w Wilkowie Polskim, we wtorek w Buczu, w środę u nas, w czwartek w Wonieściu, w piątek w Górce Duchownej i Czaczu a w sobotę we Farze w Śmiglu. W tym tygodniu nie będzie mnie w konfesjonale przed Mszami św.
  5. W przyszłą niedzielę – Palmową – święcenie palm podczas każdej Mszy św. a uroczyste z procesją do Kościoła przed Mszą św. o godz. 11:00. Zbieramy się przy krzyżu przed kościołem o godz. 10:50. Dzieci przynoszą skarbonki wielkopostne z ofiarami, które złożą podczas procesji z darami.
  6. Chorych odwiedzę przed Świętami we Wielki Wtorek od godz. 8:00.
  7. Pogrzeb śp. Stanisława Maćkowskiego w poniedziałek 23 marca o godz. 11:00.
  8. Stowarzyszenie Porozumienie Ziemia Kościańska oraz Krzywińskie Towarzystwo Kulturalne organizuje rowerową drogę krzyżową w niedzielę 29 marca, na którą serdecznie zaprasza. Początek o godz. 14:00 przed kaplicą przy pałacu w Kopaszewie.
  9. Kancelaria parafialna w poniedziałek nieczynna a w czwartek po wieczornej Mszy św. Są jeszcze wolne terminy intencji mszalnych w kwietniu. „Bóg zapłać” za ofiary składane na remonty parafialne. Dzierżawcom ziemi parafialnej przypominam, że mija termin opłaty dzierżawy za I półrocze. Z dzierżawy za ubiegły roku parafia musi oddać do kurii 3196 zł i 25 gr. Są jeszcze przyjmowane opłaty za miejsca w ławkach. W Wielkim Tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  10. W Wielkim Poście składamy w kopertach daninę diecezjalną. Dotąd wywiązało się ze swojego obowiązku 180 rodzin, co stanowi 51% parafian. Do skarbon pod chórem można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Mamy dotąd zebrane 673 zł i 10gr.
  11. Bardzo dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w tym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Głównej nr 22 – 18 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 16 – 12.
  12. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.