1. Msze św. dziś o godz. 8:00 9:30 i 11:00 i 15:00. We wtorek nowenna do MBNP a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. w sobotę przed Mszą św. na zakończenie adoracji. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
  2. Składka zbierana dziś w kościele jest przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku w Krakowie. Po Mszach św. zbieramy przed kościołem ofiary dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Nepalu.
  3. Wszystkich chorych zapraszam dziś na Dzień Chorego na Mszę św. o godz. 15:00 połączoną z obrzędem namaszczenia olejami świętymi (w kościele św. Bartłomieja) oraz na spotkanie przy kawie lub herbacie na salce przygotowane przez Caritas Parafialną.
  4. W najbliższy czwartek w katedrze Poznańskiej święcenia kapłańskie.
  5. Przyszła niedziela jest Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Jest to dzień powszechnej modlitwy za Kościół w Chinach.
  6. Serdecznie zapraszam na spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej w piątek 29 maja o godz. 19:00 na probostwo.
  7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św.
  8. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej nr 22/7 – 12 a kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej nr 24/1 – 6.
  9. Zakończyliśmy prace przy nowym ujęciu wody na cmentarzu. Bardzo dziękuję wykonawcy za cierpliwość i dokładność wykonanej pracy: „Bóg zapłać”. Zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie internetowej.
  10. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.