Wielki_Post_2019a

XX Niedziela Zwykła – 16.08.2015r.

1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 17:00 a w środę o godz. 8:00.W środę nowenna do MBNP.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – św. Jacka kapłana -wspomnienie
    we wtorek – Bł. Sancji Szymkowiak, Dziewicy – wspomnienie
    w czwartek – Św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła
    w piątek – Św. Piusa X, Papieża – wspomnienie
    w sobotę – NMP, Królowej – wspomnienie
  3. W najbliższą sobotę przeżywamy odpust św. Bartłomieja. Uroczystą sumę w intencji parafian o godz. 11:00 w kościele św. Bartłomieja odprawi Ks. Prob. Piotr Bartkowiak z Górki Duchownej. Bardzo proszę o zaangażowanie: strażaków, poczty sztandarowe, wspólnotę różańcową, dziewczynki do sypania kwiatków, ministrantów i wszystkich parafian.
  4. Program odpustu w Górce Duchownej, który rozpoczyna się od soboty 22 sierpnia jest wywieszony w gablocie ogłoszeń w kościele św. Teresy.
  5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w środę po nowennie.
  6. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja i przygotowanie na odpust parafialny – Matki Różańcowe a kościoła św. Teresy parafian z ul. Osady 1 -9.
  7. Polecam Przewodnik Katolicki.