Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

PAN-Jezus-2019a

Jesteśmy ludźmi Wielkanocy

jest naszą pieśnią.

XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2015r.

1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:15. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 17:00, w środę o godz. 8:00.W środę nowenna do MBNP, w piątek Msza św. w Górce Duchownej.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w środę – NMP Częstochowskiej – uroczystość
    w czwartek – Św. Moniki
    w piątek – Św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła
    w sobotę – męczeństwo św. Jana Chrzciciela
  3. Zapraszam na parafialną pielgrzymkę do Górki Duchownej, która wyruszy w piątek 28 sierpnia z kościoła św. Teresy o godz. 16:00. O godz. 18:00 uczestniczymy we Mszy św. W tym dniu nie ma u nas w parafii Mszy św.
  4. Program odpustu w Górce Duchownej, który rozpoczął się w sobotę popołudniu jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.
  5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek i w środę po Mszy św.
  6. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Osady 2 – 8, a kościoła św. Teresy parafian z ul. Osady 11 – 13 i 12 – 16.
  7. Polecam Przewodnik Katolicki.