630-lecie-parafii-1

1389 - 2019

Remont_2019_1a
Remont elewacji kościoła pw. św. Bartłomieja
w Starym Bojanowie
wraz z wykonaniem naprawy elementów dachu
oraz poprawy systemu odprowadzania wody
dofinansowano ze środków
Samorządu Województwa Wielkopolskiego
Wspomóż

XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2015r.

1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:15. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 17:00 a w środę o godz. 8:00. W środę nowenna do MBNP. W przyszłą niedzielę Msze św. już według porządku w ciągu roku.
  2. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w środę po Mszy św.
  3. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – Bł. Bronisławy, Dziewicy
    w czwartek – Św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w I czwartek od godz. 15:30 a objazd chorych od godz. 8:00.
  5. We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam dzieci i młodzież z rodzicami, nauczycieli, katechetów i wychowawców na Mszę św. o godz. 9:00 do kościoła św. Teresy.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w pielgrzymce do Górki Duchownej. Niech trud i waszą wiarę wynagrodzi Matka Boża Pocieszenia.
  7. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się przez swój udział w odpust parafialny ku czci św. Bartłomieja, obchodzony od dwóch lat tak uroczyście z udziałem kapłanów naszego dekanatu. Zwłaszcza tym, którzy pomogli zorganizować tę uroczystość: tzn. klerykowi Przemysławowi, strażakom, chórowi, pocztom sztandarowym, matkom różańcowym, wykonawcom dekoracji, służbie liturgicznej, dziewczynkom sypiącym kwiatki. Niech wszystkim dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
  8. Dziękuję rodzinom, które posprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej 1 – 9, a kościoła św. Teresy parafian z ul. Nowej.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik. U ministrantów można nabyć kalendarz katolicki na 2016 r. wydany przez Archiwum Archidiecezjalne w cenie 3 zł.