W nocy z 24 na 25 grudnia 2019 roku w Wigilię Bożego Narodzenia punktualnie o północy w kościele św. Teresy rozpoczęła się tradycyjna polska Pasterka, czyli uroczysta Msza Święta upamiętniająca oczekiwanie i modlitwę pasterzy. „Wśród nocnej ciszy” Ksiądz Proboszcz Piotr Kufliński złożył symbolicznie figurkę Dzieciątka Jezus w żłóbku pod ołtarzem – bramą. Podczas Pasterki wierni z wielką uwagą wysłuchali opisu narodzenia Jezusa według Ewangelii Świętego Łukasza. Tę wyjątkową noc oprawił muzycznie Chór Parafialny oraz indywidualne śpiewy przy akompaniamencie gitary. Na zwieńczenie Bożonarodzeniowej Liturgii Ksiądz Proboszcz złożył wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia oraz udzielił błogosławieństwa.

Zdjęcia dostępne w galerii.