XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2013r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2.  W najbliższym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła:
    w poniedziałek – Św. Marcina z Tours, Biskupa
    we wtorek – Św. Jozafata, Biskupa i Męczennika
    w środę – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski
  3. W poniedziałek – Święto Niepodległości – zapraszam na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 9:00 do kościoła św. Teresy. Składka zbierana w tym dniu jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
    kl. II G. w środę o godz. 16:00
    kl. III G. w środę o godz. 16:45
    kl. I G. w czwartek o godz. 16:00
  5. W najbliższy piątek Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 17:00.
  6. Parafialną Radę Duszpasterską i Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w piątek 15 listopada na spotkanie o godz. 19:00 na probostwo.
  7. Kancelaria parafialna czynna w czwartek po wieczornej Mszy św. Przyjmowane są wymienianki roczne. Nowe wymienianki roczne będą czytane od I Niedzieli Adwentu. Można rezerwować Msze św. na przyszły rok. Dzierżawcom, którzy nie opłacili podatku za IV kwartał przypominam, że termin płatności upływa 15 listopada.
  8. Składka dziś zbierana przeznaczona jest na inwestycje parafialne. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. Dziękuję również za ofiary składane w kancelarii. Bardzo dziękuję za wszystkie wykonane naprawy na probostwie w ostatnim tygodniu. Trwają prace przy nowym konfesjonale i zabytkowych relikwiarzach.
  9. W przyszłym tygodniu na prośbę Papieża Franciszka obchodzimy w naszej parafii Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbierać będziemy ofiary dla Nigerii.
  10. Wydawanie darów z PEAD-u we wtorek 12 listopada od godz. 11:00 do 12:00 w siedzibie Caritas.
  11. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej 24/1-6 a kościoła św. Teresy z ul. Szkolnej nr 24/7-12.
  12. Polecamy Przewodnik Katolicki z kalendarzem w cenie 5,50 zł i Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński