1. Msze św. w niedzielę o godz. 800 930 i 1100. W tym tygodniu wyjątkowo Msze św. w poniedziałek i wtorek o godz. 1830, w środę nie ma Mszy św. a od czwartku o godz. 1800. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dziś na prośbę Papieża Franciszka obchodzimy w naszej parafii Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbieramy ofiary dla Nigerii.
  3. W najbliższym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła:
    w poniedziałek – Bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy
    we wtorek – Bł. Salomei, Zakonnicy
    w środę – Św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana
    w czwartek – Ofiarowanie NMP
    w piątek – Św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy
  4. Przyszła niedziela, która jest Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok i liturgiczny i Rok Wiary.
  5. W przyszłą niedzielę na prośbę Papieża Franciszka zbierać będziemy ofiary dla poszkodowanych na Filipinach.
  6. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko w czwartek po wieczornej Mszy św. Przyjmowane są jeszcze wymienianki roczne. Nowe będą czytane od I Niedzieli Adwentu. Można rezerwować Msze św. na przyszły rok. Są jeszcze wolne intencje w grudniu tego roku.
  7. W związku z moim pobytem na rekolekcjach kapłańskich w nagłej potrzebie proszę udać się do parafii św. Stanisława Kostki do Śmigla.
  8. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej 26/1-6 a kościoła św. Teresy z ul. Szkolnej nr 26/7-12.
  9. Polecamy Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.