Strona-2014-2017ab

01.04.2017r.

spacer-1ab

Chór Parafialny

Parafialny Chór “Jubileuszowy” powstał 20.02.2000r. Chór prowadzi Pan Tomasz Wasielewski (Organista). Inicjatorem powstania chóru był ks. Tomasz Morasz. Chór liczy ok. 20 członków, swoim śpiewem uświetnia uroczystości i święta kościelne. Bardzo cieszymy się, że tyle osób zaangażowało się i “odnalazło” w grupie wielbiącej Pana Boga śpiewem. Liczymy na nowe zgłoszenia. Gorąco zapraszamy, szczególnie mężczyzn, ponieważ chór odczuwa brak głosów męskich. Przez kilka lat dyrygentem Chóru był Pan Antoni Dera.

Chor_2002a

Parafialny Chór “Jubileuszowy” z Ks. Proboszczem Tomaszem Moraszem – 2001r.

Na repertuar chóru składają się przede wszystkim pieśni i utwory religijne na cały rok liturgiczny. Członkowie chóru to rozmiłowani w śpiewie i chóralistyce mieszkańcy naszej parafii w różnym wieku. Chór bardzo ambitnie podchodzi do służby muzycznej na rzecz naszej parafii pracując systematycznie nad emisją głosu, brzmieniem, interpretacją utworów, a przede wszystkim nad stosownością doboru śpiewów do liturgii.

Chor_2008a

Parafialny Chór “Jubileuszowy” z ks. Biskupem Grzegorzem Balcerkiem- 03.06.2008r.

Wszystkich zainteresowanych i chętnych do pracy w chórze zapraszamy na próby we wtorki o godz. 19:00 do Domu Katechetycznego im. św. Jana Pawła II.

Chor_2010a

10-lecie Parafialnego Chóru “Jubileuszowy” z ks. Proboszczem Pawłem Moraszem – 13.02.2010r.

Aktualny skład Chóru
Ciszewska Maria Dudziak Krystyna Kowalska Daniela
Krysman Mariola Książkiewicz Hanka Mikołajczak Danuta
Mikołajczak Ewa Oleksiak Aleksandra Rusek Barbara
Skarżyńska Barbara Słoma Wiesława Stachowiak Weronika
Szklarz Adam Wesołowski Andrzej Tomasz Wasielewski
Organista
Członkowie Chóru,
którzy odeszli do Pana
+ Duda Ryszard + Skrzypczak Maria + Zamelski Józef

15-lecie_Choru_2015a

Parafialny Chór “Jubileuszowy” z Ks. Proboszczem Piotrem Kuflińskim – 21.02.2015r.

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2017