Adwent_2018_1a

Rok 2013

• Rok 2013 »
  • XII Rajd Różańcowy im. bł. Jana Pawła II - 05.10.2013

W sobotę 5 października 2013r. o godz. 10:00 wyruszył XII Dziecięcy Rajd Różańcowy im. bł. Jana Pawła II do Górki Duchownej jako dziękczynienie za przyszłoroczną kanonizację bł. Jana Pawła II. Do Matki Bożej Pocieszenia pielgrzymowało około 130 dzieci pod opieką katechetów oraz księdza proboszcza. Rajd odbył się w duchu modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował błogosławiony Papież. Oprawę muzyczną i liturgiczną pielgrzymki zapewniła Schola. Uczestnicy rajdu przed wizerunkiem Matki Bożej Pocieszenia wzięli udział we Mszy św. odprawionej przez ks. Piotra Kuflińskiego. Po wspólnej modlitwie wykonano pamiątkowe zdjęcie, następnie w ogrodach proboszczowskich przy ognisku dzieci smażyły kiełbaski oraz radośnie spędzały czas podczas gier i zabaw.