Nabozenstowo_czerwcowe_2018a

codziennie po Mszy św.

Rok 2017

W czwartek 15 czerwca 2017r. o godz. 10:00 z kościoła pw. św. Bartłomieja z Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie wyruszyliśmy w uroczystej procesji eucharystycznej wiodącej ulicami naszej parafii. Dwa pierwsze ołtarze znajdowały się na ulicy Dworcowej u p. Dudziak Urszuli i u p. Kostrzewa, kolejne dwa na ulicy Polnej u p. Stępczak i u p. Piechowiak. Przy każdym z czterech ołtarzy Kapłan odśpiewał Ewangelię, a przy ostatnim udzielił błogosławieństwa na cztery strony świata. Przy polowym ołtarzu znajdującym się u p. Piechowiak Ksiądz Proboszcz Piotr Kufliński odprawił Mszę św. w intencji wszystkich parafian.

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2018