Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

Nabożeństwa

codziennie po Mszy św.

Zapraszamy!

czerwcowe

PAN-Jezus-2019a

Jesteśmy ludźmi Wielkanocy

jest naszą pieśnią.

Sw._Bartlomiej_2015a
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

pw. św. Bartłomieja Apostoła

w STARYM BOJANOWIE

Archidiecezja Poznańska

spacer-1a

WIRTUALNY SPACER

po parafii

IV Niedziela Wielkanocna – 17.04.2016r.

 1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. Dzisiejsza Niedziela jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Po Mszach św. zbieramy ofiary dla Seminarium Duchownego w Poznaniu.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  w środę – 14 rocznicę ingresu Arcybiskupa Metropolity
  w sobotę – Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski
 4. W przyszłą niedzielę na prośbę papieża Franciszka przeprowadzimy po Mszach św. zbiórkę do puszek, jako pomoc dla Ukrainy.
 5. Już dziś zapraszam wszystkich chorych i starszych na Parafialny Dzień Chorego, który będziemy świętować w niedzielę 22 maja od godz. 15:00.
 6. „Bóg zapłać” za przeprowadzoną konserwację ławek i podium w prezbiterium w kościele św. Bartłomieja oraz wszystkie inne wykonane naprawy. W tym tygodniu planujemy prace przy witrażach w kościele św. Bartłomieja. Chodzi o wymianę pękniętych szyb zewnętrznych, które stanowią ochronę witraży.
 7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św.
 8. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły w ubiegłym tygodniu, oraz za złożoną ofiarę na świece. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Poprzecznej a kościoła św. Teresy z ul. Miodowej.
 9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik. Są również darmowe gazetki Caritas Poznańskiej informujące o dobroczynnej działalności tej organizacji.

ks. Piotr Kufliński

Dodane przez Magda

Administrator :-)

Wszelkie prawa zastrzeżone
Parafia pw. św. Bartłomieja w Starym Bojanowie
Copyright © 2014 – 2019