Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

PAN-Jezus-2019a

Jesteśmy ludźmi Wielkanocy

jest naszą pieśnią.

XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2016r.

1. Msze św. dziś o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 a w środę o godz. 8:00. W piątek o godz. 17:00 Msza zbiorowa za zmarłych. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św., w środy i soboty przed Mszą św. W niedzielę nabożeństwo różańcowe bezpośrednio po Mszy św. o godz. 8:00.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika
    we wtorek – Św. Łukasza, Ewangelisty – święto
    w czwartek – Św. Jana Kantego, Kapłana
    w piątek – Bł. Jakuba Strzemię, Biskupa
    w sobotę – Św. Jana Pawła II
  3. We wtorek przeżywamy w parafii Uroczystość Bierzmowania, którego udzieli Jego Ekscelencja ks. Biskup Damian Bryl – 44 kandydatom podczas Mszy św. o godz. 18:00 w kościele św. Teresy.
  4. Przyszła Niedziela to Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka zbierana w świątyni jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
  5. Serdecznie zapraszam na XV Rajd Różańcowy do Górki Duchownej im. Św. Jana Pawła II w najbliższą sobotę 22 października w liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II. Wyjście o godz. 9:30 z podwórza probostwa.
  6. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Można składać wymienianki roczne i jednorazowe również w zakrystii. „Bóg zapłać” za ofiary na remonty parafialne składane w kancelarii, jak również za wykonane w tym tygodniu prace naprawcze i montażowe. Zakończyliśmy kolejny etap prac przy ogrzewaniu domu parafialnego. Mamy przyprowadzony przewód do gazu z probostwa do zainstalowanego już pieca gazowego.
  7. Dziękuję wszystkim, którzy sprzątali kościoły w ubiegłym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Krętej 20 – 16 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Krętej 19 – 11.
  8. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik. U ministrantów do nabycia ostatnie katolickie kalendarze archidiecezjalne na przyszły rok. Cena 3 zł.

ks. Piotr Kufliński