1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. W tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP a w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. W I sobotę nie będzie spotkania ze wspólnotą Różańca.

2. W najbliższym tygodniu wspominamy w liturgii Kościoła:
    we wtorek – Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – święto
    w sobotę – Uroczystość Wszystkich Świętych
    w niedzielę – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. o godz. 9:00 w kościele św. Bartłomieja. O godz. 14:00 z kościoła św. Bartłomieja wyruszy procesja z modlitwami za zmarłych zakończona Mszą św. na cmentarzu w intencji wszystkich naszych zmarłych.
  4. W niedzielę Dzień Wszystkich Zmarłych. Msze św. o godz. 8:00, 9:30 i 11:00 w kościele św. Teresy. O godz. 18:00 z kościoła św. Bartłomieja wyruszy procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych.
  5. Od soboty od godz. 12:00 do niedzieli do 24:00 we wszystkich kościołach można zyskać odpust zupełny za nawiedzenie kościoła i odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga (tylko raz i za jednego zmarłego). Każdego dnia od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  6. Niedzielę 9 listopada obchodzimy w parafii, jako Niedzielę powołaniową. Gościmy naszego kleryka – Przemysława Sobola, który po Mszach św. będzie zbierał przed kościołem ofiary dla naszego seminarium.
  7. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
    kl. II   G.      w środę  o godz.       16:00
    kl. III  G.      w środę  o godz.       16:45
    kl. I     G.      w czwartek  o godz. 16:00
  8. Z prawdziwą radością informuję, że JE Ks. Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki przychylając się do mojej prośby zatwierdził z dniem 24 października br. p. Magdalenę Adamczak na członka Parafialnej Rady Duszpasterskiej w Starym Bojanowie i p. Tomasza Kasztelana na członka Parafialnej Rady Ekonomicznej w Starym Bojanowie na okres 4 najbliższych lat. Nowym radnym gratuluję i otaczam modlitwą.
  9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po Mszy św. Przyjmowane są wymienianki roczne i jednorazowe. W Święto Wszystkich Świętych i Dzień Zmarłych wymienianki jednorazowe i roczne będą też przyjmowane w zakrystii przed i po Mszach św. Nowe wymienianki roczne będą czytane od I Niedzieli Adwentu a jednorazowe w czasie modlitwy wiernych podczas każdej Mszy św. z dziesiątką różańca.
  10. „Bóg zapłać” za wspaniałe przygotowanie uroczystości bierzmowania naszej młodzieży. Za piękne dekoracje, katechetom za trud przygotowania i obecność, całej służbie liturgicznej: p. Czesławowi, ministrantom seniorom i młodszym, p. Tomaszowi, chórowi i scholii z p. Iloną a przede wszystkim młodzieży za godną postawę.
  11. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej 22/7-12 a kościoła św. Teresy z ul. Szkolnej nr 22/1-6.
  12. Polecamy Przewodnik Katolicki i nowy Mały Przewodnik.