Wielki POST

1. Msze św. dziś o godz. 8:00 i 10:00. W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
    w czwartek – Bł. Czesława, Kapłana
    w sobotę – Św. Marii Magdaleny – święto
  3. W najbliższą sobotę i niedzielę po Mszach św. będziemy święcić pojazdy – z okazji św. Krzysztofa – patrona kierowców. W sobotę pojazdy będą święcone na podwórzu probostwa. Proszę, aby kierowcy stanęli przy swoich pojazdach. W niedzielę w kościele św. Teresy będziemy święcić po Mszach św. przed wejściem do świątyni. Po modlitwie pojazdy niech przejeżdżają przed wejściem do świątyni. Każdy kierowca otrzyma pamiątkowy obrazek. Zbierane przy tym poświęceniu ofiary są przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  4. Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z ul. Szkolnej blok nr 22/1 – 6 a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Szkolnej blok nr 22/7 – 12.
  5. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.