Nabozenstowo_czerwcowe_2018a

codziennie po Mszy św.

Piesza Parafialna Pielgrzymka do Górki Duchownej – 01.09.2017r.

Piesza Parafialna Pielgrzymka do Górki Duchownej - 01.09.2017r.

W piątek 1 września 2017r. o godz. 16:00 z kościoła św. Teresy wyruszyła Piesza Parafialna Pielgrzymka do Górki Duchownej.  Do Sanktuarium Matki Bożej w strugach deszczu pielgrzymowało 40 najdzielniejszych pątników naszej parafii. Strudzeni pielgrzymi na placu odpustowym zostali serdecznie powitani przez Kustosza Sanktuarium Ks. Piotra Bartkowiaka. Przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Pocieszenia Mszy św. przewodniczył Ks. Piotr Kufliński obejmując modlitwą wszystkich przybyłych pielgrzymów. W deszczową drogę powrotną wyruszyło około 20 osób, po dotarciu do Kościoła św. Teresy Ksiądz Proboszcz wszystkim udzielił błogosławieństwa.

Zdjęcia dostępne w galerii.

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2018