LayerSlider encountered a problem while it tried to show your slider.Please make sure that you've used the right shortcode or method to insert the slider, and check if the corresponding slider exists and it wasn't deleted previously.

II Niedziela Zwykła – 14.01.2018r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Msze św. od poniedziałku do czwartku o godz. 8:00, od piątku o 18:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego sakramentu. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W piątek obchodzimy Dzień Judaizmu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    w środę – Św. Antoniego, Opata
    w piątek – Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa
  3. Zapraszam na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie dziś o godz. 15:00 na salę wiejską wszystkie grupy duszpasterskie naszej parafii: Szafarzy, Pana Organistę i Kościelnego, Radnych Parafialnych, Chór, Ministrantów, Caritas, Krąg Biblijny, Wspólnoty Różańcowe i wszystkich współpracowników.
  4. Składka dzisiejsza przeznaczona jest głównie na zapłacenie za ogrzewanie kościołów. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. W przyszłą niedzielę po Mszach zbieramy ofiary na Radio Emaus.
  5. Plan kolędy:poniedziałek 15.I. od godz. 14:00 ul. Kręta nr 26 – 4b
    wtorek          16. I. od godz. 14:00 ul. Kręta nr 33 – 1
    środa            17. I. od godz. 14:00 ul. Mała nr 7 – 1 i Mostowa nr 16 – 1
    czwartek      18. I od godz. 14:00 ul. Kolejowa nr 19 –1

poproszę o podwiezienie na początek kolędy
    Jeśliby domownicy nie mogli przyjąć kapłana w podanym terminie można umówić się na inny dogodny dla obu stron termin. Proszę, aby dzieci i młodzież przygotowały zeszyty od nauki religii i przygotowania do bierzmowania.

6. Serdecznie dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Kwiatowej nr 12 – 22 a kościoła św. Teresy z ul. Kwiatowej nr 24 – 26 i ul. Małej.
  7. Polecamy Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński