VI Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018r.

1. Msze św. dziś o godz. 8:00, 9:30 i 11:00. W ciągu tygodnia Msze św. wg stałego porządku. We wtorek nowenna do MBNP, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. w sobotę przed Mszą św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00. W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 15:00 z udziałem dzieci I komunijnych i ich rodzin oraz wszystkich chętnych. Msza św. zbiorowa za zmarłych w piątek 18 maja o godz. 17:00 w kościele św. Teresy.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski i Archidiecezji – uroczystość
  3. Przyszła niedziela jest Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Za tydzień w niedzielę 13 maja przeżywać będziemy w parafii I komunię naszych dzieci podczas Mszy św. o godz. 10:00. Proszę miejsca w kościele na tę Mszę św. pozostawić dla rodziców i gości naszych dzieci. Spowiedź św. dzieci, rodziców i gości w sobotę 12 maja od godz. 9:00 w kościele św. Teresy. Będzie spowiadać dwóch kapłanów.
  5. Próby dla dzieci przygotowujących się do I komunii w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19:00 w kościele św. Teresy.
  6. Można jeszcze zapisywać się na wyjazd autobusem do Poznania na święcenia kapłańskie ks. diakona Przemysława, które będą w sobotę 26 maja w katedrze o godz. 10:00 wyjazd o godz. 8:00. Pozostało nam 8 wolnych miejsc.
  7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek od 16:30 do 17:30 i czwartek po Mszy św. Bardzo dziękuję za składane ofiary na remonty parafialne i daninę diecezjalną.
  8. Bardzo dziękuję za wykonane dekoracje w kościołach. Dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 10 – 2 a kościoła św. Teresy rodziców dzieci kl. pierwszych, które za dwa lata pójdą do I komunii św.
  9. Polecam nowy Mały Przewodnik i nowy dwumiesięcznik Misyjne Drogi.

ks. Piotr Kufliński

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2018