Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

PAN-Jezus-2019a

Jesteśmy ludźmi Wielkanocy

jest naszą pieśnią.

V Niedziela Zwykła – 08.02.2015r.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8:00 9:30 i 11:00. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 8:00. We wtorek Nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia a w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:

we wtorek – Św. Scholastyki, Dziewicy

w sobotę – Św. Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa; Patronów Europy

3. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:

kl. II   G.      w środę o godz.       16:00

kl. III  G.      w środę o godz.       16:45

kl. I     G.      w czwartek o godz. 16:00

4. Serdecznie zapraszam Radę Duszpasterską i Ekonomiczną na spotkanie na probostwo w najbliższy piątek 13 lutego na godz. 19:00.
  5. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 16:30 do 17:30 i w czwartek po wieczornej Mszy św. Są jeszcze wolne intencje mszalne w lutym.
  6. Caritas Poznańska pokornie prosi wszystkich ludzi dobrej woli o odpis 1% podatku. Dzięki pozyskanym środkom Caritas Poznańska dalej będzie mogła prowadzić bezpłatne jadłodajnie, pomoc w leczeniu i rehabilitacji, świetlice dla dzieci i młodzieży, kolonie, wczasorekolekcje dla osób chorych i starszych. Szczegółowe informacje na ulotkach i stronie internetowej www.caritaspoznan.pl
  7. Dzisiejsza składka zbierana w kościele jest przeznaczona na zapłacenie rachunków za ogrzewanie kościołów. „Bóg zapłać” za ofiary składane na tacę i w kancelarii.
  8. Bardzo dziękuję tym, którzy sprzątali kościoły w minionym tygodniu. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Głównej nr 83 – 89 a kościoła św. Teresy z ul. Głównej nr 91 – 99a.
  9. Polecam Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik.

ks. Piotr Kufliński