XVII Niedziela Zwykła – 29.07.2018r.

1. Msze św. w niedzielę w okresie wakacyjnym o godz. 8:00 i 10:00. W tygodniu o godz. 18:00 w środę o godz. 8:00. We wtorek nowenna do MBNP, w sobotę nie ma adoracji Najświętszego sakramentu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – Św. Ignacego z Loyoli, Kapłana
    w środę – Św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła
    w sobotę – Św. Jana Marii Vianneya, Kapłana
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Objazdu chorych w tym miesiącu wyjątkowo nie będzie.
  4. W dniach od 2 do 6 sierpnia w Osiecznej odbywa się odpust ku czci NMP Królowej Aniołów z Porcjunkuli, na który zaprasza Gwardian i Kustosz O. Mikołaj.
  5. Kancelaria parafialna do 11 sierpnia nieczynna. W pilnych sprawach proszę kontaktować się z ks. proboszczem z Górki Duchownej.
  6. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościoły. Proszę o posprzątanie w tym tygodniu kościoła św. Teresy parafian z Olszewa a kościoła św. Bartłomieja parafian z ul. Ogrodowej.
  7. Polecam Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik oraz nowy dwumiesięcznik Misyjne Drogi z dodatkiem dla najmłodszych.

ks. Piotr Kufliński

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie 2014-2018