Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

PAN-Jezus-2019a

Jesteśmy ludźmi Wielkanocy

jest naszą pieśnią.

Wizytacja biskupia i odpust ku czci. św. Teresy – 09.10.2015r.

Wizytacja_i_odpust_sw._Teresa_2015a

W piątek 9 października od godzin porannych przeżywaliśmy wizytację J.E. ks. Biskupa Grzegorza Balcerka, która rozpoczęła się o godz. 10:00 w kościele pw. św. Bartłomieja Mszą św. ze szczególnym udziałem Wspólnoty Żywego Różańca. Następnie ks. Biskup odwiedził szkoły i spotkał się z dziećmi i młodzieżą naszej parafii. O godz. 15:00 przy krzyżu na parafialnym cmentarzu odbyła się modlitwa za wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu. Na salce parafialnej o godz. 16:00 miało miejsce spotkanie Ks. Biskupa z przedstawicielami poszczególnych grup duszpasterskich tj. z Szafarzami, Ministrantami Seniorami, Zelatorkami Różańca, Caritasem, Radą Duszpasterską i Ekonomiczną, katechetkami i rodzicami powołanych do kapłaństwa.

W tym roku w sposób szczególny świętowaliśmy odpust ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ponieważ uroczystą sumę odpustową celebrował J.E. ks. Biskup Grzegorz Balcerek.

Zdjęcia dostępne w galerii.