Nabozenstowo_czerwcowe_2019a

jest naszą pieśnią.

Nowa strona na Nowy Rok

Drodzy Parafianie!

Wraz z Nowym Rokiem pragniemy zaprezentować nową stronę parafialną odmienioną z wieloma nowościami oraz nowym wyglądem. Poprzednia funkcjonowała sprawnie przez 4 lata począwszy od roku 2010. Przez ten czas była odwiedzana blisko 300 000 razy. Jak wiemy postęp internetowy w tym okresie był duży, więc i nasza strona musiała zostać nieco przeobrażona.

To już trzecia odsłona strony parafialnej, pierwsza została założona 1 kwietnia 2007r. i wcale nie była żartem prima aprilisowym przypominamy jej wygląd  stara-strona-scan

Niektóre pozycje nowej strony nie są jeszcze uaktualnione, nastąpi to w najbliższym czasie, zatem proszę o wyrozumiałość. Życzymy udanego korzystania z dobrodziejstw techniki.

W Nowym 2014 Roku życzymy błogosławieństwa Bożego, niech Pan Bóg prowadzi prostymi drogami.

Szczęść Boże!